Przejdź do treści

Coaching/Mentoring

Jestem doświadczonym coachem i mentorką, która przepracowała ponad 4500 godzin z klientami, wspierając ich w określaniu oraz osiąganiu celów osobistych i biznesowych. 

Ty wybierasz coaching, czy mentoring?

Czym jest coaching? 

Coaching to prowokujący do myślenia i kreatywnym proces, który zainspiruje Cię do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału. Proces coachingu otworzy Twoje niewykorzystane wcześniej źródła wyobraźni, produktywności i przywództwa.

Nie wiesz, co naprawdę może dać Ci pełną satysfakcję życiową? A może masz sprecyzowane plany, marzenia, ale brak Ci motywacji do ich osiągnięcia? Nie wiesz, jak krok po kroku realizować cel? Jak efektywnie zarządzać swoim czasem, skuteczniej się komunikować? Jak połączyć życie prywatne i ambicje zawodowe? A może na swoim koncie masz już wiele, ale wciąż czujesz apetyt na więcej?

Naucz się słuchać siebie. Określ, czego naprawdę chcesz i jak krok po kroku to osiągnąć.

Dzięki coachingowi:

 1. Będziesz pracować nad samoświadomością ,
 2. Dotrzesz do swojego największego i (do tej pory ukrytego) potencjału,
 3. Odkryjesz to, co dla Ciebie naprawdę ważne i odważnie to nazwiesz,
 4. Sprecyzujesz swoje życiowe i zawodowe cele,
 5. Stworzysz plan oraz strategię na dalsze działania w życiu lub biznesie,
 6. Będziesz krok po kroku realizowała swój cel/cele,
 7. Znajdziesz motywację do pracy,
 8. Nauczysz się wytrwale pracować nad swoimi założeniami. 

Czym jest mentoring?

Mentoring to proces, podczas którego usłyszysz konkretne rady i wskazówki. Podczas naszych spotkań będę dzieliła się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem oraz oferowała konkretne rozwiązania. Mentoring opiera się zazwyczaj na nauce lub doskonaleniu konkretnych umiejętności i jest nastawiony na konkretny efekt. Dobrze sprawdza się, kiedy ma się jasno określone priorytety i oczekiwania.

Dzięki mentoringowi: 

 1. Będziesz pracować dla samej siebie na cały etat,
 2. Będziesz robić to, co kochasz,
 3. Nie będziesz się bać, bo zostaniesz zauważona w sieci.
 4. Dowiesz się jak się promować w sieci i robić to dobrze,
 5. Będziesz zarabiać prowadząc biznes online,
 6. Dzięki temu, co robisz, będziesz mieć wpływ na innych, 
 7. Będziesz sama sobie szefem i to Ty będziesz decydować kiedy pracujesz,
 8. Będziesz mogła podróżować i pracować z dowolnego miejsca na ziemi,
 9. Zarobisz tyle, żeby wpierać swoje dzieci i rodzinę oraz spełniać swoje marzenia!

Zarówno proces coachingowy jak i mentoringowy składa się zazwyczaj z 3, 6 lub 9 sesji, które odbywają się w 2-3 tygodniowych odstępach. Czas trwania jednego spotkania to 60 minut.

Między spotkaniami możesz do woli kontaktować się ze mną przez maila.

Spotkania odbywają się online za pomocą komunikatora Skype. Istnieje również możliwość pracy ze mną na żywo. 

Dlaczego powinnaś pracować właśnie ze mną?

1. UCZYŁAM SIĘ OD NAJLEPSZYCH

Wiedzę na temat budowania i prowadzeniu biznesu online zdobyłam od najlepszych ekspertów w tej dziedzinie z Wielkiej Brytanii i Ameryki. Dodatkowo skończyłam studia magisterskie z zarządzania i biznesu na jednej z wiodących uczelni w Wielkiej Brytanii.

Codziennie inwestuję w rozwój siebie i mojego biznesu. Nie boję się inwestować w siebie, bo wiem, że to daje rezultaty!

2. POMOGĘ CI OKREŚLIĆ WIZJĘ I DZIAŁANIE

Koniec z gdybaniem i mówieniem: „chciałabym w końcu zacząć”. Pomogę Ci znaleźć całkowitą pewność tego, jaka jest Twoja wizja i misja oraz określić swojego idealnego klienta. Pokażę Ci jak stawiać sobie realne do zrealizowania cele.

3. POKAŻĘ CI JAK ZAUTOMATYZOWAĆ TWÓJ BIZNES

Nauczę Cię wszystkiego, co powinnaś wiedzieć na temat prowadzenia biznesu online i jego automatyzacji. W ten sposób będziesz mogła skoncentrować się na tym, co kochasz robić najbardziej, czyli pracy z klientami.

4. SKUPIMY SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYM

Bycie kobietą przedsiębiorczą to nie tylko ciężka praca i odrobina szczęścia. Potrzebujesz zmiany myślenia.  Powinnaś wiedzieć więcej, niż to jak stworzyć stronę lądowania, zbudować listę mailingową lub wiedzieć jak zarabiać pieniądze. Nic z tego nie ma znaczenia, dopóki Twoje przekonania nie są dobre. Wiem, że to nie jest łatwe, ale pamiętaj, że dla swojego biznesu będziesz problemem albo rozwiązaniem. Pomogę Ci odkryć to, co do tej pory zatrzymywało Cię przed osiągnięciem sukcesu.

5. WIEM CO JEST DLA CIEBIE WAŻNE

Zdaję sobie sprawę, że inwestowanie w swój biznes i siebie nie jest najłatwiejszą decyzją. Szanuję Twoje pieniądze i czas, dlatego podczas sesji będziesz otrzymywać ode mnie wartościowe porady i pokażę Ci strategie, które przemienią Twój biznes.

Ile do tej pory kosztowało Cię to, że jeszcze nie podjęłaś decyzji i prowadziłaś działań, które chciałaś, żeby się wydarzyły? Czy nie chcesz przestać w końcu marzyć i zabrać się do pracy?

NASTAW SIĘ NA ZWYCIĘSTWO !

 1. Umów się ze mną na telefoniczną konsultację. Skupimy się wtedy na Twoich marzeniach i sprawdzimy, czy pasujemy do siebie,
 2. Kup zmieniający Twoje życie proces coachingowy lub mentoringowy, podpisz ze mną umowę, a po uiszczeniu opłaty otrzymasz Witaj Pack’a (niesamowite narzędzie, które pomoże Ci w pracy nad Twoimi przekonaniami). Zobaczysz zmiany jeszcze zanim zaczniemy ze sobą pracować!
 3. Ustalimy terminy naszych regularnych spotkań i zabierzemy się do pracy.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE 

Umów się ze mną na konsultację wypełniając poniższy formularz. Podczas rozmowy uzgodnimy W JAKIM PUNKCIE JESTEŚ, CZEGO POTRZEBUJESZ I JAKĄ PRACĘ MUSIMY WYKONAĆ, ŻEBYŚ ZREALIZOWAŁA  ZAMIERZONE PLANY. Skontaktuję się z Tobą po otrzymania Twojego zgłoszenia. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz maila na: iga@przedsiebiorczecheries.pl