Przejdź do treści

Czym się zajmuję?

Coaching/Mentoring
Coaching/Mentoring

Pracuję z klientami indywidualnymi w ramach sesji coachingowych
i mentoringowych.

Szkoła Online
Szkoła Online Przedsiębiorczych Chéries

Szkoła Online Przedsiębiorczych Chéries to 12-tygodniowy, interaktywny program oparty na spotkaniach live oraz nagraniach video, który uczy prowadzenia biznesu, skutecznych strategii marketingowych online, sprzedaży oraz technik, które pomogą Ci być widoczną w sieci.

Kursy Online
Kursy Online

Jestem autorką kursów online, które pomogą Ci rozwijać siebie i swój biznes.

Podcast
Podcast

Stworzyłam podcast, by rozmawiać o biznesie online. W każdym odcinku podcastu sama lub z interesującymi gośćmi rozmawiam o różnych obszarach związanych z rozwojem i biznesem.

E-booki
E-booki

Jestem autorką e-booków o tematyce rozwoju osobistego i biznesu.

 Kampanie Reklamowe
Kampanie Reklamowe

Jako właścicielka biznesu online wiem jak ważna jest dobrze stworzona i ustawiona reklama na Facebooku i Instagramie. Wiem również, że wiele osób ma z tym problem. Rozumiem to, bo sama byłam w takim miejscu.

Moje serce jest w Kenii

Od wielu lat jestem zaangażowana w spieranie organizacji Compassion. W 2019 roku zostałam zaproszona do Kenii by na własne oczy zobaczyć pracę, którą wykonują od kilkudziesięciu lat. Widziałam rzeczy, których nie da się opisać słowami. Moje serce jest w Kenii. Moim pragnieniem jest pomóc jak największej ilości dziewczynek w zdobyciu edukacji i rozpoczęciu innego życia.  Bieda jest złodziejką. Pozbawia dzieci prawa do dorastania w zdrowiu. Kradnie im czas zabawy i nie pozwala siedzieć w klasie i edukować się. Kupując ten program pomagasz dzieciom z Kenii. 5% z każdego zakupionego przez Ciebie produktu zostanie wysłane na konto organizacji Compassion. Dziękuję za to, że razem możemy zmieniać świat na lepsze!